Apie mus

Klasikiniai baldai – tai natūraliai sendinti klasikinio stiliaus subtilios prabangos interjerams skirti baldai. Iš mūsų įsigytas baldas taps didele puošmena klasikos mėgėjo namuose, o moderniame interjere jis pagyvins ir sušildys griežtas šiuolaikinio dizaino linijas. Baldai pulsuoja rankų darbo šiluma, unikali sendinimo technologija padaro kiekvieną baldą nepakartojamą.

Klasikinių baldų gamintojų pagrindinis tikslas yra atkuriamų įvairių istorinių laikotarpių baldų kokybė, išlaikanti nepaliestą stilistikos nuoseklumą ir baldo istoriškumą. Naujausių informacinių technologijų galimybės ir nuoseklus baldų gamybos istorijos tyrinėjimas  leidžia pasiekti puikių darbo rezultatų, derinant istorinę stilistiką, klasikinį grakštumą su griežtais šių laikų reikalavimais.

Mūsų siūlomų baldų meistrai ištikimai laikosi senųjų baldų meistrų tradicijų. Senovinės išpjaustymo, sujungimo gudrybės leidžia medžiui "judėti", išvengiant įtrūkimų, deformavimosi. Baldus puošia dekoratyvinės detalės bei inkrustavimas, rankų darbo raižiniai. Gaminiai lakuojami ”atvirų porų” laku, sendinami, naudojant natūralų molį, senovinės receptūros bičių vašką bei gumos laką.

Ilgametė baldų meistrų patirtis leidžia pagaminti baldą, kuris yra ne tik gražus, kokybiškas, bet ir skleidžia ypatingą šilumą bei jaukumą, kuris nėra “matęs” mirties, karų bei skaudžių išgyvenimų, kuris pagamintas iš ekologiškos medienos, “pasenęs” per kelias dienas, o ne šimtmečius, tačiau pasiruošęs tarnauti labai ilgai.

Mes tikime, kad Jūs būtinai atrasite tai, ko ilgai ieškojote.